KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111104

nr 911 1104

Hans Ångsäter

(f. 1935), Sverige

Blandteknik, Hans Ångsäter (f. 1935), par, monogramsignerad, 27x21

Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 september 2014
kl 20:05:36

12/9 15:39:30 1      Vinnande bud

Hans Ångsäter

Läs mer om Hans Ã…ngsäter